• 0 282 244 02 59
  • Kemalettin Mah.mah Şadırvan Sk. No:35/2 Çorlu/Tekirdağ

İpsala Profilo Servisi

İpsala Profilo Servisi

Bilindiği üzere İpsala Profilo Beyaz Eşya Bakım Önerileri Dayanıklı tüketim malları olan beyaz eşyalar her ne kadar üretim aşamasında uzun yıllar sorunsuz olarak çalışabilmesi için tasarlanmış olsalar da gerçekte bu mümkün olmamaktadır. Beyaz eşya kullanıcı profili, satın alma sürecinden sonra iki gruba ayrılmaktadır.

Birinci grup garanti süresi ve sonrasında düzenli bakımı tercih etmeyen ve arıza meydana geldiğinde cihazını onartan tüketicilerden oluşmaktadır. Bu yolu tercih eden İpsala Profilo eşya kullanıcıları genelde yüksek meblağlı onarım faturaları ödemek zorunda kalmakta ve onarım sürecin de günlük yaşam akışları sekteye uğramaktadır. Diğer grupta ki tüketiciler ise düzenli bakım faydalarının bilinci de olarak bu hizmeti ya ürün satın alma esnasında ya da garanti süresi bitiminde satın almaktadırlar. Beyaz eşyalarının performansından şüphe duymak ya da olası bir arıza durumunu dert etmek istemeyen kullanıcılar bazı firmaların verdiği uzatılmış garanti hizmetini cihazla birlikte satın almayı tercih etmektedirler. Bu yolu tercih edenler olası arıza durumlarında da yüksek onarım bedelleri ile karşılaşmaktan kurtulmaktadır. Düzenli bakım sayesinde olası arızalar önceden tespit edilebildiği için de kişilerin yaşam kalitelerin de bir değişiklik olmamaktadır.

Bakım hizmeti almak isteyenlerin dikkat etmesi gereken bir nokta da hizmeti kimden aldığıdır. Kurumsal eğitimli yetkili bir servis hizmeti ile özel yetkisiz bir sevisin verdiği hizmet doğal olarak farklılık göstermektedir. Günümüz beyaz eşyaları üretiminde elektronik aksam kullanımı oldukça artmıştır. Bu yüzden doğru arıza tespiti yapabilmek için artık kapsamlı test cihazlarına ihtiyaç olmaktadır. Yetkili ve kurumsal servisler bu hizmeti verirken orijinal yedek parça kullandıkları için de müşteri ihtiyaçlarına çok kolay cevap verebilmektedirler. İpsala Profilo Beyaz Eşya hizmeti veren firmamız sizlere uygun ve kaliteli işlem sunmaktadır, firmamız hakkında daha fazlası için iletişime geçebilirsiniz.