• 0 282 650 20 27
  • Kemalettin Mah.mah Şadırvan Sk. No:35/2 Çorlu/Tekirdağ

Ergene Altus Servisi

Ergene Altus Servisi

Ergene Altus Yetkili Teknik Servisi Garantili Hizmet Kurumsal firmamız yılların vermiş olduğu tecrübe ve güvene dayanarak tüm Ergene mahalle ve semtlerine hizmet vermektedir. 12 yıllık tecrübemiz işin da uzman  nitelikli ekibimiz haftanın yedi günü yirmi dört saat kesintisiz Ergene ve çevresine hızlı güler yüzlü kaliteli  hizmet vermekte. Sizlerde servis talebinizi 7/24 çalışan çağrı merkezimizi arayıp iletebilirsiniz. Bizler ile iletişime geçtiniz andan itibaren sizlerin sorunlarına çözüm arayacağız.

Ergene  Altus servisimiz buzdolabı, televizyon, çamaşır makinesi, bulaşık makinesi, klima, elektrikli süpürge, kurutma makinesi ve küçük ev aletleri gibi tüm cihazlarınızın montaj bakım ve onarımını gerçekleştirmektedir. Siz değerli müşterilerimiz 7/24 çalışan müşteri temsilcilerimize ulaşıp randevu talebinde bulunduktan en kısa zaman içerisinde sizlere ulaşır vermiş olduğunuz adrese gelerek cihazlarınızın bakım ve onarımı en hızlı nitelikli problemsiz bir şekilde yapılır. Teknisyenlerimiz  vermiş olduğunuz adrese içerisinde Altus marka orjinal yedek parçalar bulunan tam donanımlı araçlarımız ile gelmektedir. Onarım sırasında gerekli olabilecek Altus marka orjinal yedek parçaları Tam donanımlı araçlarımızdan temin eden teknisyenlerimiz sorunsuz bir şekilde cihazınızı siz değerli müşterilerimize teslim eder.

Ergene Altus servisi yapmış olduğu her türlü onarım parça değişimi ve işçiliğe 1 yıl garanti verir .Bu 1 yıl içerisinde çıkabilecek herhangi bir sorun için sizlerden işçilik yedek parça adı altında herhangi bir ücret talep edilmeyecektir. Almış olduğunuz bu hizmete karşılık sizlere kapıda elden nakit ödeme banka kartları ile ödeme veya eft gibi seçenekler sunan kurumsal firmamız hayatınızı her daim kolaylaştırmaktadır.

Siz değerli müşterilerimiz de bu kaliteli hizmetlerden yaralanmak için  istediğiniz gün ve saatte Ergene Altus servisini arayarak  bizlere ulaşabilirsiniz. Kaliteli hizmet her müşterimizin hakkıdır. Müşteri memnuniyetini her daim misyon edinen Ergene Altus servisimiz sizlere sadece bir telefon uzaklığındadır.